XLIII Olimpiada Geograficzna

14.02.2017, 16:55

W ostatni weekend w Kielnarowej k/Rzeszowa odbyły się zawody okręgowe XLIII Olimpiady Geograficznej, w którym wzięło udział 51 uczestników z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Aleksandra Kasiak i Kacper Małek z klasy 3e, Aram Takmadżan z klasy 3a, Piotr Godula z klasy 2a, Natalia Rusin z klasy 2e oraz Paweł Drzymała z klasy 1g.

Nasi uczniowie zdobyli wysokie wyniki z części pisemnej, ale do części ustnej zostało zakwalifikowanych tylko trzech z nich: Natalia Rusin, Piotr Godula i Paweł Drzymała.

Wszyscy uczestnicy części ustnej zostali zgłoszeni do Komitetu Głównego, który zweryfikuje prace pisemne zawodów II stopnia i do 15 marca 2017 r. ogłosi na stronie internetowej olimpiady oficjalne wyniki oraz listę uczniów dopuszczonych do zawodów III stopnia - ogólnopolskich.

Serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy korzystnej dla naszych uczniów weryfikacji wyników olimpiady okręgowej.

Nauczycielkami uczniów reprezentujących naszą szkołę w XLIII Olimpiadzie Geograficznej są: Beata Gazda i Jolanta Biłogras

Zdjęcia z zawodów okręgowych można obejrzeć tutaj.